Berries

Zilais zirgs aicina uz jaungada balli Daugmalē

06.12.2013 | Ivita Beķere
First_page_daugmale_zirgsrgb-01

...viņi nolēma, ka mūžīgais zirgs būs ilgu un cerību krāsā — vizbuļu, hiacinšu un neaizmirstuļu zils. Visur tur, kur cilvēks uz pasaules ilgojas, tur viņam jābūt klāt, tāpēc zilajam zirgam deva zilus spārnus un nosauca par ZILO CERĪBU ZIRGU.

Bet, ja jūs gribat viņu redzēt pavisam, pavisam tuvu un varbūt pat nofotografēt, tad nolieciet pagalmā pavakara krēslā katliņu ar melleņu ķiļķēniem, mellenes viņam ļoti garšo. Tie, kas jāj ar zilo zirgu, tie visu pasauli redz zilu: esot zili zaķi, zili pūpēži un zilas ievas. Tāpēc jau arī saka: zili brīnumi.

Pats zilais zirgs jau ir zils brīnums, un, kas ar viņu jāj, — redz zilus brīnumus. Parasti gan viņš laižot sev tuvumā un atļaujot ar sevi jāt tikai dzejniekiem, bet ja jums ir saujiņa zilu auzu... Vai jums ir saujiņa zilu auzu?  /Imants Ziedonis, Zilā pasaka./

 

Sveiks, mans dārgais draugs!

Kāds labs gariņš man reiz teica: ''Kad tuvosies Tava zvaigznāja gads, tad parūpējies par to, lai to sagaida līksmi. Dari tā, lai ļaudis danco, smej un priecājas. Uzpos savu māju greznu un patīkamu! Radi savos viesos īstu svētku sajūtu, un jaunais gads būs izdevies!''

Tā, kā es gribu, lai Tev mans gads asociējas ar pozitīvām sajūtām, tad nolēmu, ka šogad sagādāšu Tev greznu un prieka pilnu jaunā gada sagaidīšanu!

  • Ar muzikālo pavadījumu Tevi priecēs BRENČA MUZIKANTI.
  • Ja vēlies jauno gadu sagaidīt kopā ar saviem mazajiem ķipariem, droši ņem viņus līdzi. Nodrošināsim Rūķa rotaļu istabu bērniem, kurā bērni varēs zīmēt, krāsot un rotaļāties kopā ar auklīti- Rūķi. (Laika posmā no 22:00-23:30)
  • Būs iespēja fotogrāfēties pie speciāli izveidotas foto sienas.
  • Pusnaktī pie ugunskura liesim laimītes. (Lūgums katram to paņemt sev līdzi)
  • Ja kāds veido īpašo latu kolekciju un ir, kāda monēta vairākos eksemplāros, droši ņem līdzi, jo būs latiņu apmaiņa.

Un, protams, vēl citi pārsteigumi...

Gaidu Tevi 31.decembrī, Daugmales Multifunkcionālajā centrā!

Tavs draugs,

Zilais zirgs! Jīīhā!

 

Balle pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu.

Biļetes līdz 27.decembrim Ls 5,00 /EUR 7,11/ var iegādāties Daugmales kultūras daļā (mājas ‘’Alpi’’. T. 26648571, 26643509)

Pēc 27.decembra biļetes cena Ls 7,00 /EUR 9,96/

Lūdzu rezervē sev un saviem draugiem galdiņu laicīgi!

Komentāri