Berries

Vai atpazīsim pazīstamas vietas?

01.02.2019 | Ināra Rumbina
First_page_baldone_2

7. februārī Ķekavas novadpētniecības muzejā atklāsim jaunu izstādi. Andreja Bovtoviča un Ritas Prančas mākslas izstāde “PAZĪSTAMAS VIETAS” ir abu mākslinieku nosacīta “atskaite” par dažādu Latvijas vietu un nostūru redzējumu, kas tiek attēlota viņu gleznās. Izstādē redzami darbi no vairākiem  plenēriem, kuros mākslinieki piedalījās pēdējos divos gadus, kā arī kompozīcijas, kuras tapa,iekšēji pārstrādājot savus iespaidus.

Paši mākslinieki jau 8 gadus dzīvo gleznainā, ar mežiem un pļavām bagātā vietā starp Baldoni un Ķekavu, un šis apvidus arī ir neizsmeļamais iedvesmu avots.

Abi mākslinieki vairākus gadus mācījās Latvijas Mākslas akadēmijas kursos, kuru laikā arī iepazinās un izveidoja ģimeni. 2018. gadā viņi nosvinēja 30 gadu jubileju savām kāzām.

Kopā un atsevišķi  piedalījās dažādās grupu  izstādēs Latvijā un ārzemēs, rīkoja vairākas personālizstādes. Piedalījās  starptautiskos plenēros un simpozijos Francijā, Vācijā un  Ukrainā.

Ar Andreja Bovtoviča daiļradi iepazīties un iegādāties viņa darbus  iespējams Facebook lapā: www.facebook.com/bovtovics (Andrejs Art Club).

Ritas Prančas - www.facebook.com/ritaprancaart 

Aicinām uz izstādes atklāšanu 7. februārī 17.00.

Izstāde būs skatāma līdz 2. martam

Komentāri