Berries

Tenoru Jaunais gads

16.01.2019 | Ilze Reinholce
First_page_0

Tenoru Jaunais gads tuvojas Baložiem. Otrdien, 22.janvārī plkst. 19.00 koncerttūres ietvaros Baložu pilsētas kultūras namā būs iespēja piedzīvot pozitīvo, jokiem pilno koncerts "Tenoru Jaunais gads", kurā apvienojušies asprātīgi dziedošie aktieri.

 "No  aktieriem skatītāji gaida ne tikai skaistas dziesmas un dziedāšanu, bet arī jokus un ālēšanos uz skatuves, to visu mēs darīsim,  un arī uzzināsim, ko mums katram sola jaunais Cūkas gads gan pēc austrumu horoskopiem, gan pēc latviešu tradīcijām." 

Koncetrā piedalīsies  operas solists Juris Jope,  konferansjē lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris, tālo ceļu no Liepājas mēros  Marģers Eglinskis un  Kristians Kareļins no Nacionālā teātra. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianists Anatolijs Livča.

Koncertā skanēs gan jaunas, bet jau iemīļotas dziesmas, gan klasiska  jaunā īpašā sabalsojumā un aktieriskā interpretācijā  - “Karameles”, “Tavas mājas manā azotē”, "Tava rīta kafija", “Mazā”,  "Ziemeļblāzmas romance”,  “Divi eņģeļi”, “Rikšo, bērīt!”, “ O, Sole mio”, “ “Lai tik snieg” un daudzas citas skaistas dziesmas.

Koncertam īpašu šarmu piesķir  aktieru joki, koncerta gaitā uzzināsiet, ko varam sagaidīt no 2019.gada, ko austrumos dēvē par  Cūkas gadu.  Tās būs brīnišķīgas ziņas, jo cūka, kā zināms ir gudrs, miermīlīgs un omulīgs dzīvnieks, un tāds attiecīgi ir gaidāms arī šis gads, kurš mūs iepriecinās ar demogrāfisku kāpumu, bagātības pieaugumu, politiķu viedumu un vispārēju laimi.

Smaids, pozitīvisms visās jomās, optimistiska gaisotne un cerīgs skats nākotnē. Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma.

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=u1Mw47ur8lI

 

Biļetes nopērkamas Baložu kultūras nama un Biļešu Paradīzes kasēs, cena EUR 8,00, 10,00, 12,00, 14,00, 16,00.

INFO 26551966

Komentāri