Berries

Svētkus noskaņas Piņķos

27.06.2013 | Vita Priede
First_page_pinki_014

 

Vēl tikai nedaudz un būs klāt ilgi gaidītie Deju svētki. Bet kamēr vēl nedaudz ir laika līdz svētkiem, mēs cītīgi strādājam gan mēģinājumos ,gan arī atrādām savu veikumu skatītājiem. Viena no šādām reizēm bija 22.jūnijā, kad kopā ar vēl 9 kolektīviem, jauniešu, vidējās paaudzes un bērnu, Babītes novada Piņķos izdejojām koncertu „Līgo gaisma novadā”. Koncertā tika izdejotas visas dejas, kuras tiks dejotas lielajos svētkos, Daugavas stadionā, līdz ar to gan skatītāji, gan dejotāji, kaut nedaudz, varēja sajust Deju svētku noskaņu.
Kaut koncerts bija vakarā, Piņķu stadionā ieradāmies jau dienā, jo katrai kolektīvu grupai bija paredzēts mēģinājums noteiktā laikā, lai dejotāji sajustu lielo laukumu, izmēģinātu kopā ar cietiem kolektīviem dejas un deju uznācienus un nogājienus. Starp mēģinājumu un koncertu mums bija dažas brīvas stundas, kuras katrs no mums pavadīja pēc saviem ieskatiem, kāds atpūtināja kājas, kāds ieturēja stiprinošu maltīti, kāds atsvaidzinājās Piņķu ūdenskrātuvē, cits vienkārši laiski gozējoties siltajā vasaras saulītē. Neskatoties uz dažādām brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm, mēs visi pirms koncerta pilnā gatavībā bijām gatavi dejot.
Šis koncerts bija mazais ģenerālmēģinājums pirms lielajiem svētkiem, kuros varējām pārbaudīt, kā mums ir ar pašorganizāciju un varu teikt ka bijām ļoti organizēti, cītīgi sekojām līdzi programmai ,lai nenokavētu savas dejas, laicīgi devāmies uz laukuma aizkulisēm gatavoties uznācienam. Pat dzirdēju, ka Vita mūs uzslavēja, ka jau laicīgi, bez liekas skubināšanas, bijām savās vietās. Takā, domāju, ka esam gatavi Deju svētkiem.
Vēl tik 30.jūnijā pie Katlakalna Tautas nama svinīgi jāpaceļ Dziesmu un Deju svētku karogs un tad nu autobusā iekšā un uz Rīgu.
Uz tikšanos Deju svētkos!

Kolektīva vārdā- Aija Tabūne

Foto

Komentāri