Berries

Lasītākās grāmatas Baložu bibliotēkā 2017.gadā

29.12.2017 | Ināra Silvāne
First_page_lasitakie_izdevumi_2017

Gada nogale saistās ne tikai ar eglītes smaržu un tērpu piemeklēšanu Jaunā gada sagaidīšanai, bet arī ar apcerīgu savu darbu novērtējumu un rezultātu apkopošanu.

Arī Baložu bibliotēka mazliet ir papētījusi savus 2017.gada skaitļus un konstatējusi, ka bibliotēkas čaklākais lasītājs starp pieaugušajiem ir nācis uz bibliotēku turpat vai katru nedēļu un kopumā izlasījis vairāk kā 500 izdevumus (gan avīzes, gan žurnālus, gan grāmatas).  Čaklākais lasītājs starp bērniem pa gadu ir izlasījis 145 grāmatiņas.

Savukārt, lasītākā grāmata aizejošajā gadā ir bijusi norvēģu rakstnieka Jū Nesbē “Asinis sniegā”. Otro un trešo vietu ar vienādu punktu skaitu dala M.Bisī “Melnās ūdensrozes” un Māras Zālītes “Pieci pirksti”.  Bērnu literatūrā pirmo vietu stabili ieņem Deiva Pilkija komiksa “Dogmens” 1.daļa, otro un trešo - attiecīgi Ž.Kuponsa “Uzrodas Flata kungs!” un Andras Neiburgas “Stāsts par Tilli un suņu vīru”. Sīkāku informāciju skatiet attēlā.

Novēlam saviem lasītājiem laimīgu Jauno gadu, labu veselību, veiksmi un skaistus pārsteigumus literatūrā! Paldies, ka bijāt ar mums 2017.gadā, un tiekamies nākamgad!

Komentāri