Berries

Jaunas grāmatas Baložu bibliotēkā

07.03.2019 | Anna Lemeševska
First_page_img152

 “Pirmās attiecības cilvēka dzīvē” - psiholoģes Vitas Kalniņas grāmata par attiecībām ar bērnu no ieņemšanas līdz 6 mēnešu vecumam. Šī ir pirmā šāda veida grāmata, kas rakstīta tieši Latvijas vecākiem un kurā vienlaikus apkopotas jaunākās atziņas no pētījumiem pasaulē.

  “(mans) uzņēmēja kods” ir arhitekta, uzņēmēja un UPB holdinga dibinātāja Ulda Pīlēna praktiska rokasgrāmata, autobiogrāfija un vienlaikus filozofisks skatījums uz norisēm sabiedrībā. Tā paredzēta jaunajiem (un ne tik jaunajiem) uzņēmējiem un dažādu jomu vadītājiem…

 “100 izcili Latvijas aktieri” – grāmatā 2 sējumos apkopoti latviešu teātra zinātnieku un kritiķu raksti par Latvijas teātru izcilākajiem aktieriem, sākot no latviešu teātra pirmsākumiem līdz mūsdienām. Idejas autore, projekta vadītāja un zinātniskā redaktore ir Silvija Radzobe.

 Gerija Čepmena grāmatā "5 mīlestības valodas bērniem":

• gūsiet priekšstatu par visām piecām mīlestības valodām,
• identificēsiet sava bērna mīlestības valodu,
• varēsiet palīdzēt bērnam veiksmīgāk mācīties,
• iemācīsieties izmantot mīlestības valodas, lai pozitīvi mainītu bērna uzvedību,
• radīsiet pamatu beznosacījuma mīlestībai pret savu bērnu.
Bonuss: praksē pārbaudīti knifiņi veiksmīgai saziņai ar bērnu.

 Daiļliteratūra

“Simtviengadnieks, kas domāja pārāk daudz” - Jūnasa Jūnasona izveicīgā valoda un satīriskie, ar politisku nokrāsu ietonētie zemteksti iepriecinās ne tikai simtgadnieka esošos fanus, bet iekaros arī jaunu atbalstītāju sirdis! Viņš ir atgriezies! Nedaudz vecāks, bet daudz jautrāks! Turpinājums romānam “Simtgadnieks, kas izkāpa pa logu un pazuda”.

“Mums pieder debesis” - Robs, Anna un Džeks ir laimīga ģimene līdz brīdim, kad Džeka slimība satricina viņu ierasto ikdienu. Dzīve pārvēršas melnā bezdibenī, un nepārvarama straume nošķir Robu no sievas, no dēla, no dzīves. Kā pārvarēt zaudējuma sāpes? Kā remdēt ciešanas un rast pamatu turpmākajai dzīvei?

Grāmatā “Hameleons” darbojas lasītāju jau iecienītais ģeniālais algotnis Viktors, kura dzelžainā loģika un spēja paredzēt vairākus gājienus uz priekšu ļauj paveikt neiespējamo. Šoreiz Viktors izaicinās savas spējas līdz galējai robežai... Latviski lasāmi arī Toma Vuda romāni Ienaidnieks un Mednieks.

 “Sniega roze” ir emocionāli satricinošs stāsts par sievieti, kura vēlas aizbēgt no savas pagātnes, un par to, ka tas nekad nav iespējams. Lasiet arī Lulū Teilores grāmatas Sniega eņģelis un Salā sastingusī saule. Psiholoģiski nospriegots un brīnišķīgi uzrakstīts romāns!

 Bērniem un jauniešiem

 “Augstāk par zemi” ir izklaidējošs stāsts par kolorītu trīs bērnu ģimeni, kas apmeklē Rīgas virsotnes un daudz uzzina par Rīgas arhitektūru, vēsturi un dažādām jomām, kas saistītas ar attiecīgu namu funkcijām.

  “Vilcieni” - ļaus iepazīt dažus no lieliskākajiem vilcieniem. Tajā ir vairāk nekā 40 atverami lodziņi un brīnišķīgi, detalizēti zīmējumi par vilcienu uzbūvi un dzelzceļa attīstības vēsturi daudzās valstīs. Grāmata ļaus ieskatīties vienā no pirmajiem tvaika vilcieniem, greznā elektrovilcienā, nākotnes ātrvilcienā un citos sliežu transportlīdzekļos.

 "Viss, kas mirdz" - angļu rakstnieces Hollijas Smeilas romānu seriāla GEEK GIRL ceturtajā grāmatā galvenajai varonei Harietai Mennersai, kā vienmēr, nākas risināt neatliekamas problēmas, kuras galvenokārt izraisa attiecības ar vienaudžiem. Tas ir stāsts par meiteni, kura nemitīgi un reizumis pat izmisīgi pūlas noskaidrot, kāda ir patiesībā un kāpēc viņa tāda ir, arī šoreiz neatstās vienaldzīgu nevienu – nedz tos, kam ir līdzīgas problēmas, nedz tos, kuri sen jau no tām ir izauguši!

  Ar visiem grāmatu jaunumiem var iepazīties šeit.

Komentāri