Berries

Daugmalē viesosies populārais Zīmējumu teātris ar izrādi ''Vilka taka'' Improvizācija pasakās

17.09.2014 | Ivita Beķere
First_page_vilka_takargb-01

Kopš 2012.gada diezgan aktīvi un sparīgi ir sācis darboties režisora un aktiera Vara Klausītāja izlolotais Zīmējumu teātris, kura izrādes demonstrētas jau vairākās Latvijas pilsētās, kā arī Briselē.

Zīmējumu izrāde ''Dzejtaurenis'' ieguvusi ''Spēlmaņu nakts 2012'' balvu nominācijā «Gada izrāde bērniem vai jauniešiem». Šī pati izrāde ieguvusi piecas godalgas starptautiskajā teātra festivālā "aactWorldFest 2014", kas jūnija beigās norisinājās ASV Floridas štata Venēcijā.

Zīmējumu teātris vairāk ir pazīstams ar savām izrādēm, kurās tiek iesaistīta zīmēšana uz lielām papīra loksnēm, taču šoreiz pie mums Daugmalē izrāde tiks demonstrēta mazliet citādākā manierē. Un joprojām- aizraujoši, dzīvespriecīgi un iedvemojoši. Iesaistot pašu galveno- skatītāju!

Vēl nesen Augustā Rīgas svētku ietvaros fragmenti no šīs izrādes tika demonstrēti Doma laukumā, kas pulcēja varenu pulku skatītāju. 

Tātad, esiet mīļi gaidīti 27.SEPTEMBRĪ, plkst. 16:00 DAUGMALES MULTIFUNKCIONĀLAJĀ CENTRĀ uz izrādi ''VILKA TAKA'' IMPROVIZĀCIJA PASAKĀS.

Piedalās: Varis Klausītājs, Andris Apinis un Jānis Kreklis.

Izrāde paredzēta ikvienam neatkarīgi no vecuma. Nāc ar draugiem, ģimeni, bērniem vai pat viens. Izrādes laikā mēs visi jutīsimies vienoti!

Šī ir lieliska iespēja atnākt un izbaudīt kaut ko jaunu, kaut ko nestandarta- improvizāciju pasakās! 
Pavadi sestdienas pēcpusdienu neaizmirstamā gaisotnē! :)

Izrāde ilgs aptuveni 1h30min.

Biļetes cena ir Eur 2.13 !!!
*Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes uz vietas.

LAIMĒ ĢIMENES BIĻEŠU KOMPLEKTU (4 biļetes) šeit !!!


Sīkāka informācija: Ivita- 26643509

Par zīmējumu teātri: www.zimejumuteatris.lv

Komentāri