Berries

Daugmalē jaukas sadarbību rosinošas partneres

27.09.2012 | Anita Lubova
First_page_dscn2358

Daugmalē "Alpos", blakus Aibes veikalam un Daugmales pasta nodaļai, no 25.09. ir atvērta "Lavandas aptieka. Aptieku atvērušas divas uzņēmīgas farmaceites Ilze Kronberga( ķekaviete, aptiekas vad.) un Ineta Viļume ( Rīdziniece, aptiekas vad. vietniece). Abas iepriekš ir strādājušas zāļuvalsts aģentūrā, zāļu izplatīšanas informācijas nodaļā kā vecākās ekspertes. Darbu Zāļu aģentūrā pārtrauca, jo abas aizgāja dekrēta atvaļinājumā un sagaidīja savas pirmdzimtās- meitiņas.

Ilzes vārda dienā abas satikās un itkā pa jokam sāka runāties par Savu aptieku. Un tā vārdu pa vārdam, soli pa solim, savu sapni izsapņodamas un īstenodamas, 25. 09. Daugmalē tika atvērta, miesai tik ļoti vajadzīgā ,Lavandas aptieka. Remontdarbus telpās , kopā ar savu vecāku un vīru vecāku atbalstu, veica savām rokām. Pastāv cerība, ka ar savām lieliskajām zināšanām un burvīgajiem smaidiem, palīdzēs Daugmales iedzīvotājiem, un savukārt iedzīvotāji atbalstīs savu pagasta aptieku, lai tiešām varētu teikt: "Mana aptieka un manas farmaceites Ilze un Ineta.

Ilze jau ir devusi savu piekrišanu 26.10. piedalīties Daugmales pag. vakarēšanas pasākumā kopā ar "Liivēm"un pag. ļaudīm, daloties savās zināšanās.

Lai kopā mums viss izdodas un ir laba veselība!

 

Komentāri