Berries

Baložu bibliotēkas grāmatu jaunumi

20.08.2019 | Baložu pilsētas bibliotēka
First_page_img848

Vasara strauji ripo uz rudens pusi. Jāsāk domāt par praktiskām lietām. Baložu bibliotēkas jaunieguvumi palīdzēs rast atbildes uz dažiem sadzīves jautājumiem.

Kā labāk izlīmēt tapetes un izvairīties no gaisa burbuļu izveidošanās zem tām? Kā visērtāk glabāt garšvielas? Kā pareizi uzņemt viesus? Kā visvieglāk ziemā atkausēt aizsalušu slēdzeni? Grāmatā "Parastu lietu neparasts lietojums" atradīsiet vēl simtiem citu vērtīgu un maciņam draudzīgu padomu.

“Virtuves rokasgrāmata”: vairāk nekā 2000 ideju, atjautīgu paņēmienu un noderīgu padomu, kā iekārtot virtuvi, gatavot un pasniegt ēdienu.

Daiļliteratūra

“Baltā nāve” ir ceturtais darbs sērijā par privātdetektīvu Kormoranu Straiku un viņa asistenti Robinu Ellakotu. Roberts Galbraits ir Dž. K. Roulingas literārais pseidonīms, kuru viņa izmanto, rakstot kriminālromānus. Pēc šo romānu motīviem veidots arī BBC televīzijas seriāls.

Adeles Pārksas romāns “Nāc iekšā, mīļā” stāsta par tādām svarīgām vērtībām kā draudzība, labestība un ģimene. Taču šis stāsts ir arī par skaudību, ļaunumu un atriebību..

Sērija “Lata romāns” pārtapusi par sēriju “Vakara romāns”. Jaunākās grāmatas šajā sērijā: Rušmane A. Vienpatnieki; Bula R. Upes laiks: Šulce Dz. Suņu kalns. Reizi mēnesī grāmatas par mīlestību un naidu, sarežģītām attiecībām, noziegumiem, ar neparedzētiem sižeta pavērsieniem. Populāri un lasītāju mīlēti rakstnieki.

Bērniem un jauniešiem

Grāmatā “Stāsti par mākslas vēsturi” - aprakstīti slaveni mākslinieki, tostarp Vinsents van Gogs, Frīda Kalo, Anrī Matiss, Mikelandželo, Džeksons Polloks, Leonardo da Vinči un daudzi citi. Uzzini, kā dzīvoja un strādāja dažādu laikmetu mākslinieki, un aplūko viņu meistardarbus šajā brīnišķīgi ilustrētajā stāstu krājumā.

“Pērkondārds” – piedzīvojumi, spriedze, adrenalīns.  Pirmā E. Horovica grāmata sērijā, kas izmainīja spiegu romāna žanru.

Visus grāmatu jaunieguvumus var aplūkot šeit.

Komentāri