Berries

„BALOŽI” ir Deju svētku dalībnieki!

07.03.2013 | Signe Meldere
First_page_skate_salaspil1_316

2013.gada 1.martā Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis” notika XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku deju lieluzveduma „Tēvu laipas” repertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate. Dejotājus vērtēja žūrija – Deju svētku lielkoncerta virsvadītāji, obligātā repertuāra deju autori.

VPDK „Baloži” skatē izdejoja četras dejas  no svētku repertuāra – aizrautīgo latgaliešu deju „Kūmas”, pārliecinoši drošo un azartisko meiteņu „Kreicburgas polku”, atraktīvi grūto puišu deju „Es bij’puika, man bij’vara” un ar gaišu noskaņu pilno deju ar jostām „Iebrauca saulīte ābeļu dārzā.” Kolektīva veikums tika novērtēts ar 46,2 punktiem un augstāko pakāpi „E” grupas deju kolektīvu vidū. Uz šo lielisko rezultātu kolektīvs ir neatlaidīgi gājis soli pa solim no iepriekšējiem Dziesmu un deju svētkiem, ar katru gadu pacēlies vērtēšanas skalā pakāpi augstāk, līdz šogad esam augstākajā pakāpē. Lielisks rezultāts!

Sveicam visus novada deju kolektīvus ar lieliskiem rezultātiem skatē, jo visi deju kolektīvi vieni no pirmajiem republikā ir kļuvuši par svētku dalībniekiem!

Visi mūsu deju kolektīvi ir pierādījuši vēlreiz – DEJĀ IR SPĒKS!

Komentāri