Berries

Kā peles Mālpils sieru gatavoja

19.08.2014 | Ivetta Tamane (Jakovļeva)
First_page_36

2013./2014. mācību gads mūsdienu deju dejotājiem Ķekavas novadā bijis pasākumiem un notikumiem bagāts. Mūsdienu deju grupas „Krikši” un „Noslēpums” (Ķekavas privātā pamatskola „Gaismas tilts 97”), „Versija” un „Mazā versija” (Ķekavas vidusskola) piedalījās labdarības koncertā „Pasauli sasildīt”, Mūsdienu deju radošā konkursa I un II kārtā, pārvedot mājās II un III pakāpes diplomus. Ar īpašu zibakciju svinējām Starptautisko dejas dienu TC LIIBA, svinējām Valentīna dienu, iesildījām sporta dienu, bet Mālpils novada svētku ietvaros iestudējām deju uzvedumu „Kā peles Mālpils sieru gatavoja”. Uzvedums tika veltīts Mālpils siera 30-gadei, tajā piedalījās 75 dejotāji no Mālpils, Ķekavas un Saulkrastu novadiem. Divu dienu garumā strādājām mēģinājumos, pārgājienā iepazinām Mālpili, baudījām Mālpils piensaimnieka un Mālpils novada domes sarūpēto bagātīgo pikniku, piedalījāmies svētku gājienā un koncertprogrammā. Tomēr pats galvenais mēs guvām jaunu pieredzi un jaunus draugus citos kolektīvos. Paldies par atbalstu jaukajos piedzīvojumos mūsu vecākiem, mūsu krustmātēm Sandrai Legziņai un Valdai Kotānei-Pilānei, mūsu skolām – Ķekavas vidusskolai un privātai pamatskolai „Gaismas tilts 97” un Ķekavas novada domei.

Šī deju sezona mums noslēdzās tikai augustā, bet mēs jau iesildamies jaunajai sezonai. Arī jaunajā mācību gadā deju grupas „Mazā versija” un „Versija” turpinās darboties jaunajā sākumskolā, bet „Krikši” un „Noslēpums” privātskolā. Arī Tu vari būt daļa no mūsu draudzīgajiem un darbīgajiem kolektīviem!

Foto: Sandra Legzdiņa

Comments