Berries

Filma "RAGANU MĒNESIS" ar un par Hariju Spanovski un Andri Bērziņu

27.09.2012 | Agency
First_page_raganu-menesis

Filma „Raganu mēnesis" ir stāsts kā cilvēks, nonākot smagā alkohola atkarībā, ir gatavs mainīties un pārvērtēt savu dzīvesveidu. Filmas centrā - divi pazīstami un tautā iemīļoti latviešu aktieri – Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš -  atklāti stāsta par savām atkarībām un to, kā viņu dzīvesveids novedis pie pašreizējās situācijas un kāda ir viņu dzīve šobrīd.

Filma žanriski ir „road movie” ar melnā humora elementiem. Filmas idejas avots ir paši aktieri, kuri, vēloties uzlabot savu veselību, ikdienā apmeklē dziedniekus. Protams, mēs nevaram apgalvot, vai dziednieki abus filmas varoņus izārstēs, vai tas būs ātrs vai ilgs process, vai arī paši varoņi nonāks pie kādas jaunas atklāsmes par savu stāvokli un, cik tālu viņi būs gatavi risināt savas problēmas, meklēt vainīgos, atļauties pasmieties par sevi. Kameras fokusā ir paši varoņi un, protams, dziedinātāji, “raganas” būs tikai fons, uz kura  izceļas abi filmas personāži, citā gaismā parādās komponists Raimonds Pauls, kurš arī ir viens no filmas varoņiem.

Projekta komanda: Una Celma – režisore, Dace Siatkovska – projekta vadītāja un producente, Aleksandrs Grebņevs – operators, Jevgēņijs Kobzevs – skaņas režisors un skaņas operators, komponists Raimonds Pauls.

Oficiālais filmas treileris: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-0Eb4LF6TZQ

 

Aicinām visus svētdien, 30.septembrī, plkst. 19.00 uz Doles Tautas namu!

Biļetes: par Ls 1,00 varēs iegādāties Doles Tautas namā 1h pirms seansa.

Comments