Berries
« Atpakaļ

Interešu klubs "Vecie draugi"

Esmu biedrs

Katlakalna Tautas nams

Interešu klubi

 Katlakalna Tautas nama Senioru interešu klubs „Vecie draugi”

Tikšanās notiek- katra mēneša otrajā sestdienā no 12.00- 15.00

Dalības maksa- Eur 3.00; kluba biedriem bez maksas

Visas sezonas garumā gaidīti jauni dalībnieki

Tālr. informācijai - 67938960, aija.vitmane@kekava.lv

 Normalized_vecie_draugi_novembris_082

Katlakalna Tautas namā kopš 2001. gada mūžizglītības programmā aktīvi darbojas senioru interešu klubs „Vecie draugi”, kur norisinās izglītojošas un interesantas tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem, pasākumus kuplina kultūras programmas gan profesionāļu, gan amatieru sniegumā.

Katra mēneša otrā sestdiena ir diena, kad interešu kluba „Vecie draugi” dalībnieki pulcējas Katlakalna Tautas namā.

Gadu gaitā pie mums viesojušies daudzi sabiedrībā populāri cilvēki, mūziķi, aktieri.

Pie mums viesojušies dziedātāji- O. Grīnbergs, V Lapčenoks , J. Sproģis, Ē. Gruzniņš

Aktieri- V. Šoriņš, Z. Neimanis,E. Pāvuls, D. Ozoliņš, I. Tirole, O. Dreģe, A. Kantāne L. Krivāns, G. Placēns, A. Ozoliņa, Z. Daudziņa, R. Plēpis, dzejniece, mūziķe un psiholoģe A.Boža, mūziķi- I.Gailīte un A. Gailītis, I. Paura,D. Rijnieks, J. Ļūmanis, A. Brīze, grupa „Rezgaļi”, grupa „Sandra”.

Ar lielu interesi tika gaidītas tikšanās ar – aktrisiV. Gribaču, literāti, izdevēju A. Mellupi, politiķi- rakstnieci M. Zīli, žurnālisti E. Veidemani, dzejnieci K. Apšukrūmu, ārsti D. Pētersoni, keramiķi L. Dzenovsku, gleznotāju J. Šelegovski.

Normalized_vecie_draugi_janvaris_047

Ar lielu atsaucību tiek uzņemti dažādu amatiermākslas kolektīvu sniegumi. Ar daudzveidīgām koncertprogrammām uzstājušies Katlakalna TN kolektīvi- JDK „Katlakalns”, VPDK „Savieši”, teātra studija „Aija”, tīņu šovu deju grupa, kā arī kolektīvi no citiem kultūras namiem – mūsu kaimiņi „Sidrabaine”, Jauniešu vokālais ansamblis, Ķekavas vidusskolas jauktais koris, Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi, Baložu k/n senioru vokālais ansamblis „Atvasara”, Baldones jauniešu koris un deju kolektīvs „Luste”, teātra deju studija „Savanna”, Mārupes sieviešu ansamblis „Dzelde”, Imantas bērnu popansamblis Ā. Ziemeļa vadībā, I. Krauja un grupa „Mazā sirds”. Ar sajūsmu tika uzņemti vīru vokālie ansambļi „Arājs”, „Senozols” un Dobeles zemessargi. Ar latviešu tautas tradīcijām iepazīstināja folkloras kopas „Svitene”, „Artava” un „Dzedzieda”.

Ar humora pilnām izrādēm viesojušies Ugāles teātris, Baldones amatierteātris, Bauskas Tautas teātris, Valmieras teātris.

Pasākumos tika dota iespēja apgūt retro dejas, līnijdejas. Norisinājušies dažādi salātu, konditorijas izstrādājumu un recepšu, pavasara ziedu kompozīciju konkursi.

Ar lielu atraktivitāti klubiņa dalībnieki izpaudās tematiskajās ballēs- Goda tērpi, Krāšņākie ziedi, Pankūku balle, Lieldienu parāde, visi kopā veidojuši teatrālu uzvedumu „Vērša gadu sagaidot”, parādījuši savus talantus gan dziedot, gan skandējot dzeju.

Klubiņa dalībniekiem ir dažādi vaļasprieki, ar kuriem viņi lepojas un vēlas tos parādīt citiem domubiedriem. Drosmīgākie veidojuši izstādes- B. Valaine ( rokdarbi), M. Brikuli (rudens-fotogrāfijās).

Normalized_egles_iedegsana_katlakalns_013

 


Jaunākās ziņas

Thumb_pension__ri-aprilis-maza

Smaids atver visas durvis, sirdis....

04.04.2016 | Aija Vitmane

Aprīlis ir smieklu un joku mēnesis....Seniori tāpat kā visi citi ir lieli jokotāji un protams, smējēji.... Šajā tikšanās reizē smaidīt liks ne tikai joki.  Centīsimies ar smaidu pa... Lasīt vairāk

Thumb_pension__ri-decembris-maza

Balto vēlējumu ceļš

07.12.2015 | Aija Vitmane

Kā katru gadu steidzīgi un visiem par lielu pārsteigumu- klāt atkal Ziemas svētki un Jaungada svinības. Gads , gluži kā sprigans zaķis noskrējis lielo laika apli un nu- laiks apstāties un padomāt. Pārdomu laiks- ... Lasīt vairāk

Thumb_pension_ri_-maijs2

Par Latviju, Māti un vasaru...

29.04.2015 | Aija Vitmane

Senioru klubiņā "Vecie draugi" sezonas noslēguma svētki. Šajā dienā godinām māti Latviju, Mātes dienā sveicam visas māmuļas un priecājamies par dzīvi un vasaru!  Kā katru sezonas noslēgumu, tā ... Lasīt vairāk