Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

PALDIES- pārdomas....

02.07.2013 | Anita Lubova | Piedošanalīdzsvars
First_page_piena_cels_1_1_

No K. Mucinieces grāmatiņas "Mīļgrāmatiņa"

 

Piedošana

 

Piedošana ir ceļš uz Brīvību. Tā Tevi atbrīvo no visa, ko Tu nespēj panest. Un vai vajag nest? Viss, kas Tev ir jānes, tā ir Gaisma un prieks par savu Esību.

 Piedod visiem, kas Tevi sāpinājuši. Piedod sev,ja esi sāpinājis kādu citu. Tās bija tikai Zemes mācību stundas. Padomā, ko tās Tev iemācīja, ko lika saskatīt sevī un tajos cilvēkos, kas piedalījās Tavās mācību stundās! Tā ir Mīlestības iepazīšana caur dažādām mācībām.

   Tagad, kad esi sapratis, piedod! Atlaid un piedod! Izraudi un piedod! Mīli un piedod!

 Šādā brīdī Tavs Sargeņģelis vienmēr Tevi apskauj un mierina, dod drosmi. Ļaujies Piedošanas svētībai un ielaid to savā Sirdī.

   Līdzsvars

   Kāpēc cilvēks vienmēr domā, ka bez viņa pasaule kļūst bezspēcīga? Paskaties sev apkārt. Ieskaties vērīgi! Viss ir Līdzsvarā, ja tam ļauj būt Līdzsvarā. Cilvēks vienmēr domā, ka ir galvenais, bet tā nav. Līdzsvarā tā vienkārši nav galvenā! Neviens nav pārāks par otru, viss darbojas kopā, vienoti, kā vienots veselums. Un tas ir skaisti.

   Skaties apkārt un mēģini izprast Līdzsvaru. Mēs visi esam vienots Veselums un vienmēr tāds arī būsim. Ja Līdzsvara mācība nedodas rokās, sauc palīgā savu Sargeņģeli, viņš palīdzēs. Sāc vērot dabu, tur to vislabāk  var redzēt! Un visu, ko redzēsi, ielaid svā Sirdī!

 

Paldies par "jauko" Svētku noskaņu!

Komentāri