Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Kr. Mucinieces grāmatiņa

20.04.2013 | Anita Lubova | Mīļgrāmatiņa

Klajā ir nākusi ļoti jauka grāmatiņa- Kristīnes Mucinieces "Mīļgrāmatiņa".

Lūk , ieskats-

PRĀTS

Prāta Laiks ir beidzies. Ir pienācis laiks visu pasauli uztvert ar Sirdi. Prāta būvētās realitātes jūk un brūk. Nekas vairs nenotiek kā agrāk. Un nekad vairs nebūs tā, kā agrāk, lai kā gribētos...

   Tāpēc nepretojies. Noliec savu Prātu otrajā vietā, tur, kur tam patiesībā jābūt. Lai tas Tevi vairs nevar muļķot. Kļūsti brīvs un nevergo vairs prātam, jo tādai dzīvei vairs nav nākotnes Sirdsgaismas laikmetā. Pasaki tam paldies un ļauj turpmāk savai Sirdij Tevi vadīt pa pareizo Tavu dzīves ceļu, miera un prieka pilnā Tevis paša radītā realitātē, kur dziļā Mīlestībā vienmēr blakus ir uzticamais Sargeņģelis.

 

Dvēseles uzdevums

Katram cilvēkam ir savs Dvēseles uzdevums. Arī Tev. Lielākajai daļai to apzināties ir grūti. Tad nāk palīgā zīmes. Bet mēs tās bieži neredzam vai arī neprotam pareizi tulkot. Kad zīmes nelīdz, tad nāk palīgā apstākļi, kas sāk mūs iespaidot.. Un ne vienmēr labvēlīgi mums. Vismaz mums tā šķiet. Kad arī apstākļus mēs ignorējam, pretojamies, meklējam vainīgos, mēģinām noturēt nevajadzīgo, tad visticamāk nāk palīgā Gadījums, kas vai nu sagriež dzīvi kājām gaisā, vai notriec mūs gar zemi. Tad sākam domāt... Kāpēc? Par ko? 

  šis tad ir tas īstais brīdis, kad jāceļas augšā un jāieskatās sevī līdz pašiem savas būtības dziļumiem, un jāvelk laukā tas, ko Tu esi nolicis vistālākajā plaukta stūrī. Savu LIELO un patieso sapni.

    Apsēdies kopā ar savu Sarģenģeli savā Klusuma vietā pie sava Koka un sāc Radīt savu Dzīvi.

Komentāri