Berries

UZLŪDZ KUNGI / Koncertprogramma / DZIMTAI ZEMEI

12. maijs plkst. 18:00, Baložu pilsētas kultūras namā

UZLŪDZKUNGIJaunākoncertpogramma

First_page_uzludzkungi_afisha_klubs

12. maijā plkst. 18:00 - BALOŽU Kultūras Namā

Uzlūdz Kungi

jaunajā koncertprogrammā

"DZIMTAI ZEMEI" 

Klāt pavasaris un uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem aprīlī Uzlūdz Kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants un izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans .

Jaunā koncertprogramma " DZIMTAI ZEMEI " klausītājus priecēs ar labu humoru, pārsteigumiem un lielisku mūziku kolosālā atmosfērā!

Kā jau ierasts, koncerti ir ieplānoti visā Latvijā - gan pavasarī, gan rudenī. Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem, jo šogad tiek izdots koncertapvienības KUNGI pirmais debijas albums. Jaunajā diskā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītās

" Dzimtai Zemei", "Mūsu Sirdis Pieder Jums', "Ar Tevi Vien" u.c.

Tā kā šis ir arī Latvijas jubilejas gads, tad jaunajā koncertprogrammā skanēs arī skaistākās dziesmas par Latviju, būs dažādi pirmatskaņojumi, instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā solo albuma, kā arī sen nedzirdēti hiti .

Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām rūpēsies daudzu koncertā izpildīto dziesmu autors Gaitis Lazdāns.

Informācija un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās, info Baložu KN 26551966, 67917453.

Koncerts divās daļās, darbosies izbraukuma kafejnīca!

 

Tiekamies 12. maijā plkst.18:00 - Baložu Kultūras Namā.

Komentāri