Berries

Tikšanās ar dzejnieci un mūziķi Elīnu Līci

26. septembris plkst. 14:00, Baložu bibliotēkā

bibliotēka, tikšanās, dzejasdienas

First_page_lice

Septembris jau vairāk nekā 50 gadus ir dzejas mēnesi, jo tieši šajā laikā tiek svinēta dzejnieka Raiņa dzimšanas diena un visā Latvijā notiek "Dzejas dienas". Dzejas dienu ietvaros Baložu bibliotēka 26.septembrī plkst. 14.00 aicina uz tikšanos ar dzejnieci un mūziķi Elīnu Līci. Laipni aicināti visi interesenti! Ieeja bez maksas.

Elīna Līce (1979)  ir māksliniece, kura sevī apvieno vairākas mūzas. Viņa ir mūziķe multiinstrumentāliste, dzejniece, dziesminiece. Viņa bijusi postfolkloras/pasaules mūzikas grupas “Baobabs” dalībniece un piedalījusies arī Arņa Miltiņa mūzikla “Kaiju kalns” koncertuzvedumos, muzicējusi Lāsmai Kugrēnai veltītajā izrādē “Jaucības un nejaucības”. Ir bijušas dzejas publikācijas dažādos izdevumos, tostarp “Domuzīmē”, “Kontekstā”, “Karogā”, “LMM”, “Kultūrzīmēs”, “KDi”,”LTK” u. c.

2009. gadā apgādā “Tapals” kopā ar Andu Līci, savu mammu izdeva kopkrājumu “Tik tuvu pie…”.

2018.g. viņai iznāca dzejoļu krājums “Redzu”, bet pašlaik viņa strādā pie nākamās grāmatas.  Elīna īsti neiekļaujas kategorijā “jaunie dzejnieki”, jo savus dzejoļus publicējusi kopš 1999. gada, tomēr viņas dzejas balss ir jauna, jo svaiga, gana asredzīga un, kā viņa pati saka, ar “bataljonu cilvēcības”.


Komentāri